Повідомлення Про Проведення Рейтингового Електронного Голосування Для Формування Складу Громадської Ради При Мінреінтеграції Міністерство З Питань Реінтеграції Тимчасово Окупованих Територій України

На протязі кількох хвилин на вашу поштову скриньку повинно прийти повідомлення, яке містить посилання для активації облікового запису. Атаки росії на енергетичну інфраструктуру вже призвели до погіршення економічних прогнозів за підсумками року. Що б ворог не зробив і які засоби доставки не закупив би в Ірані – технологічно він відставатиме на війні проти України все більше і більше.

громадська рада при міністерстві інформаційної політики україни

Заяви та документи до них подані/надіслані після спливу терміну прийому документів, встановленого ініціативною групою, вважаються не прийнятими для розгляду. Офіційні звернення, листи, повідомлення, інші документи Громадської ради оформлюються на бланку Громадської ради та підписуються головою Громадської ради чи особою, яка виконує обов’язки голови Громадської ради. Рішення Громадської селидовуголь официальный сайт ради мають рекомендаційний характер і є обов’язковими для розгляду виконавчим комітетом Ірпінської міської ради, оформляються протоколами, що підписуються головою та секретарем. Діяльність Громадської ради протягом звітного періоду може здійснюватися на основі Регламенту, що приймається більшістю голосів на засіданні Громадської ради та затверджується головою Громадської ради.

Персональний Склад Громадської Ради

5.29. У засіданнях Громадської ради можуть брати участь з правом дорадчого голосу уповноважені представники Мінсоцполітики, інші запрошені особи. 11) виконує інші функції для забезпечення здійснення Громадською радою своїх повноважень. Організація діяльності Громадської ради визначається Регламентом Громадської ради, який приймається на засіданні Громадської ради.

Слухання У Комітеті Верховної Ради України З Питань Гуманітарної Та Інформаційної Політики

Біографічну довідку делегованого представника інституту громадянського суспільства (документ № 2) та інформацію про результати діяльності інституту громадянського суспільства (документ № 6) в форматі Microsoft Word з метою оприлюднення на офіційному веб-сайті Сумської обласної державної адміністрації до проведення установчих зборів відповідно до вимог Типового положення. Чергові засідання громадської ради скликаються головою громадської ради, а уразі його відсутності виконуючим обов’язки голови громадської ради. З цією метою голова громадської ради узгоджує з уповноваженим представником Синельниківської райдержадміністрації дату, час і місце проведення засідання громадської ради. Секретар громадської ради інформує членів громадської ради про дату, час, місце проведення та проєкт порядку денного засідання шляхом оприлюднення на офіційному вебсайтіСинельниківської райдержадміністрації, та або в інший прийнятний спосіб не пізніше ніж за 3 календарні дні до дати проведення чергового засідання. Повідомлення про проведення засідання громадської ради розміщується на офіційному вебсайтіСинельниківської райдержадміністрації, та або в інший прийнятний спосіб.